KostyART

KostyART - logo.

LOGA

Logo je jednou z nejdůležitějších součástí firemní identity. Nechte si vytvořit logo s neotřelým designem s ohledem na vaši profesi a cílovou skupinu zákazníků.

Samozřejmostí je neomezené množství úprav tak, abychom se co nejvíce přiblížili vaší představě.

VIZITKY

S pomocí originálních vizitek můžete snadno upoutat pozornost a zanechat trvalý dojem na potenciální zákazníky nebo obchodní partnery. Schválený grafický návrh je možno po domluvě rovnou vytisknout a během chvíle budete mít nové vizitky přímo u vás.

Možnost tisku na křídový i ofsetový papír.

POLEPY

Polepy vozů jsou jedinečnou a jednou z nejefektivnějších marketingových příležitostí k využití vaší volné reklamní plochy. Díky tomu, že jsou dobře viditelné, reprezentují vaší značku na každé cestě.

Využijte volné reklamní plochy, kterou máte k dispozici ještě dnes. Rád pro vás vytvořím polep na dodávku i osobní automobil.
Polepy vozů jsou jedinečnou a jednou z nejefektivnějších marketingových příležitostí k využití vaší volné reklamní plochy. Díky tomu, že jsou dobře viditelné, reprezentují vaší značku na každé cestě.

Využijte volné reklamní plochy, kterou máte k dispozici ještě dnes.

Pište, volejte, získejte

Pokud se vám líbí má práce anebo máte jakýkoliv jiný dotaz, můžete mne kdykoliv zavolat nebo vyplnit krátký formulář na kontaktní stránce.

První konzultace je zcela zdarma