KostyArt

Logo KostyArt

LOGA

Logo je jednou z nejdůležitějších součástí firemní identity. Nechte si vytvořit logo s neotřelým designem s ohledem na vaši profesi a cílovou skupinu zákazníků.

Samozřejmostí je neomezené množství úprav tak, abychom se co nejvíce přiblížili vaší představě.

VIZITKY

S pomocí originálních vizitek můžete snadno upoutat pozornost a zanechat trvalý dojem na potenciální zákazníky nebo obchodní partnery. Schválený grafický návrh je možno po domluvě rovnou vytisknout a během chvíle budete mít nové vizitky přímo u vás.

Možnost tisku na křídový i ofsetový papír.

POLEPY

Polepy vozů jsou jedinečnou a jednou z nejefektivnějších marketingových příležitostí k využití vaší volné reklamní plochy. Díky tomu, že jsou dobře viditelné, reprezentují vaší značku na každé cestě.

Využijte volné reklamní plochy, kterou máte k dispozici ještě dnes. Rád pro vás vytvořím polep na dodávku i osobní automobil.
Polepy vozů jsou jedinečnou a jednou z nejefektivnějších marketingových příležitostí k využití vaší volné reklamní plochy. Díky tomu, že jsou dobře viditelné, reprezentují vaší značku na každé cestě.

Využijte volné reklamní plochy, kterou máte k dispozici ještě dnes.

Ukázky prací

Nejnovější projekty

Napište mi!

Vaše pohodlí je pro mě prioritou. Pokud máte jakýkoliv dotaz či poznámku, můžete zde odeslat e-mail nebo vyplnit jednoduchý kontaktní formulář.
Jsem tu pro vás.