KostyART

Logo KostyArt
Přejít zpět

Datum dokončení: 20.4.2023

I s webovými stránkami se musí začít od základů

DLOUHÉ ZDRAVÍ

E-shopové stránky na míru

affinity

e-shop

Grafický návrh

Grafický návrh vznikl v programech affinity designer a publisher s již připravenou barevnou paletou a s pomocí tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Affinity Photo.
Affinity Designer.
Affinity Publisher.

Můžete také navštívit můj blog a zkusit si pomocí grafických programů affinity sami vytvořit například vlastní vizitku.

RYCHLOST

e-shop

Rychlost načítání

Rychlost e-shopu je optimalizována pomocí minifikace souborů CSS a JS, je zde také nastaveno ukládání do mezipaměti, předčítání stránek při přejetí myši na odkaz, přesměrování na HTTPS přímo z domény, nastavení lazyload u obrázků a optimalizace databáze. Rychlost prvního načtení je 95%.

SITEMAP

e-shop

Responzivní vzhled a SEO

On-Page SEO bylo nastaveno pomocí struktury HTML, přidáním alternativních textů ke všem obrázkům i produktům, doplněním metadescriptions, responzivního designu všech stránek, vytvořením souboru robots.txt a vygenerováním a vložením sitemapy stránek.

WordPress

e-shop na míru

V redakčním systému

Grafický návrh vznikl v programu affinity publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Webové stránky jsou napojeny na kontrolní panel, kde spravuji již více než 20 webových stránek a kontroluji jejich aktualizaci, rychlost a zabezpečení.

20+
spravovaných stránek