Powered by Smartsupp

KostyART

KostyART - logo.

Jednoduchost a elegance jako základní kámen e-shopu

AGATA JEANS

E-shopové stránky na míru

firma

Cukrárna Magnolie

AGATA JEANS je rodinná firma, která byla založena v roce 1996, v temže roce uvedla na český trh kvalitní dámské strečové kalhoty vyrýběné v italské licenci. Uvedením na trh nového typu látky BI-STRETCH(COMFORT 360°) a využitím speciální německé technologie začala FA AGATA JEANS vyrábět kalhoty výlučně z tohoto materiálu v renovovaných evropských továrnách. Výroba prochází neustálou inovací, která se projevuje na perfektním padnutí a funkčnosti kalhot.

magnolie

spolupráce

leden 2024 - současnot

Vytvořit originální, přehledný a elegantní e-shop, zároveň poskytnout zákazníkovi možnost ukládat své oblíbené kousky do seznamu oblíbených, možnost najít nejbližší prodejnu ve svém okolí a vytvořit vstupní stránku pro možnost nástupu mladých talentů do týmu. Tyto hlavní požadavky jsem měl tu čest přenést do nového e-shopu na míru AGATA jeans.

Grafické návrhy AGATA jeans.

Postup tvorby

Průzkum
trhu

abychom byli informováni o aktuálních trendech a potřebách v dané oblasti

Vytvoření
wireframu

k novému e-shopu

Cíle
a požadavky

zjištění všech požadavků pro nový e-shop na míru

Sestavení
cesty
zákazníka

a jeho nákupního chování

figma

Web a vnitřní systém

Grafický návrh

grafický návrh vznikal v programech Figma a Affinity designer a publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav CSS / JS souborů

Figma
Affinity Designer.
Affinity Publisher.

Napojení na
kontrolní panel

pravidelná kontrola aktualizací, zabezpečení, funkčnosti a tvorba záloh

Vytvoření
webu

nastavení SEO a nasazení do redakčního systému

Zaškolení
v CMS

zaškolení v redakčním systému

Můžete také navštívit můj blog a zkusit si pomocí grafických programů affinity sami vytvořit například vlastní vizitku.

RYCHLOST

e-shop

Rychlost načítání

Rychlost e-shopu je optimalizována pomocí minifikace souborů CSS a JS, je zde také nastaveno ukládání do mezipaměti, předčítání stránek při přejetí myši na odkaz, přesměrování na HTTPS přímo z domény, nastavení lazyload u obrázků a optimalizace databáze. Rychlost prvního načtení je 93%.

Rychlost načítání webové stránky AGATA jeans.
Vygenerovaný soubor sitemapy webové stránky AGATA jeans.
XML

e-shop

Nastavení SEO

On-Page SEO bylo nastaveno pomocí struktury HTML, přidáním alternativních textů ke všem obrázkům i produktům, doplněním metadescriptions, responzivního designu všech stránek, vytvořením souboru robots.txt a vygenerováním a vložením sitemapy stránek.

WordPress

e-shop na míru

V redakčním systému

Grafický návrh vznikl v programu affinity publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Webové stránky jsou napojeny na kontrolní panel, kde spravuji již více než 20 webových stránek a kontroluji jejich aktualizaci, rychlost a zabezpečení.

20+
spravovaných stránek