Powered by Smartsupp

KostyART

KostyART - logo.

Webové stránky jako vizitka firmy

FOJTECH

Webové i E-shopové stránky na míru

Fojtech se v tomto oboru pohybuje již několi let, v roce 2020 založil živnost a neustále se snaží přinášet inovativní a spolehlivá řešení pro své zákazníky. Široké znalosti a dovednosti mu umožňují poskytovat komplexní služby a zajišťovat bezpečnost a pohodlí prostřednictvím moderních technologií.

dlouhodobá spolupráce

duben 2023 - současnot

Vytvořit webové stránky jako vizitku firmy a e-shop ve sjednoceném designu. E-shop musí být rychlý a musí umožňovat široké možnosti filtrování všech produktů, načítat a na dení bázi pravidelně aktualizovat veškeré produkty nahrávané z dodaných feedů. Tyto dva hlavní zájmy mladého podnikatele zabývajícího se elektroinstalací a zabezpečením firemních objektů a rodinných domů jsem přetavil do nového webu a e-shopu na míru.

Fojtech - Grafický návrh.

Postup tvorby

Definice
cílové
skupiny

a přiřazení hlavních témat

Vytvoření
wireframu

webové stránky
a -shopu

Cíle
a požadavky

zjištění hlavních cílů webových stránek a základních požadavků pro nový e-shop

Sběr
materiálu

k novému webu
a e-shopu

figma

Web a vnitřní systém

Grafický návrh

grafický návrh vznikal v programech Figma a Affinity designer a publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav CSS / JS souborů

Figma
Affinity Designer.
Affinity Publisher.

Napojení na
kontrolní panel

pravidelná kontrola aktualizací, zabezpečení, funkčnosti a tvorba záloh

Vytvoření
webu

nasazení do redakčního systému a zabezpečení

Zaškolení
v CMS

zaškolení v redakčním systému

Můžete také navštívit můj blog a zkusit si pomocí grafických programů affinity sami vytvořit například vlastní vizitku.

SEO

E-shop

Responzivní vzhled a SEO

On-Page SEO bylo nastaveno pomocí struktury HTML, přidáním alternativních textů ke všem obrázkům i produktům, doplněním metadescriptions k archive stránkám, responzivního designu všech stránek, vytvořením souboru robots.txt, vygenerováním a vložením sitemapy stránek a propojením s google search console s následným zaindexováním.

RYCHLOST

Web a E-shop

Rychlost načítání

Rychlost webových stránek je optimalizována pomocí minifikace souborů CSS a JS, je zde také nastaveno ukládání do mezipaměti a předčítání stránek při přejetí myši na odkaz, nastavení lazyload u obrázků a optimalizace databáze. Rychlost prvního načtení je 97%.

WordPress

Web a e-shop

V redakčním systému

Webové stránky jsou napojeny na kontrolní panel, kde spravuji již více než 20 webových stránek a kontroluji jejich aktualizaci, rychlost a zabezpečení.

20+
spravovaných stránek