KostyArt

Logo KostyArt
Přejít zpět

Datum dokončení: 20.8.2023

Webové stránky a e-shop na míru

affinity

Web a e-shop

Grafický návrh

Grafický návrh vznikl v programech affinity designer a publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Můžete také navštívit můj blog a zkusit si pomocí grafických programů affinity sami vytvořit například vlastní vizitku.

PHP

E-shop

Responzivní vzhled a SEO

On-Page SEO bylo nastaveno pomocí struktury HTML, přidáním alternativních textů ke všem obrázkům i produktům, doplněním metadescriptions k archive stránkám, responzivního designu všech stránek, vytvořením souboru robots.txt, vygenerováním a vložením sitemapy stránek a propojením s google search console s následným zaindexováním.

RYCHLOST

Web a E-shop

Rychlost načítání

Rychlost webových stránek je optimalizována pomocí minifikace souborů CSS a JS, je zde také nastaveno ukládání do mezipaměti a předčítání stránek při přejetí myši na odkaz, nastavení lazyload u obrázků a optimalizace databáze. Rychlost prvního načtení je 97%.

WordPress

Web a e-shop

V redakčním systému

Grafický návrh vznikl v programu affinity publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Webové stránky jsou napojeny na kontrolní panel, kde spravuji již více než 20 webových stránek a kontroluji jejich aktualizaci, rychlost a zabezpečení.

20+
spravovaných stránek