Powered by Smartsupp

KostyART

KostyART - logo.

Firemní logo a webové stránky na míru

PAYMENTS JUST 4 YOU

Webové stránky na míru

V květnu 2024 jsem navázal spolupráci s firmou Payments Just 4 You za účelem vytvoření firemního loga a webových stránek pro jejich platební služby. Firma Payments Just 4 You se specializuje na poskytování moderních řešení v oblasti platebních bran a terminálů. Cílem této spolupráce bylo vytvořit moderní a funkční webovou stránku a posílit vizuální identitu jejich značky.

spolupráce

květen 2024 - současnot

Na počátku projektu jsme stanovili několik klíčových cílů a požadavků. Po identifikaci hlavní cílové skupiny webové stránky, která zahrnuje podnikatele a firmy hledající spolehlivá platební řešení, jsem přešel ke sběru potřebných materiálů a přípravě grafického návrhu. Vytvořil jsem moderní, intuitivní a plně responsivní webovou stránku, optimalizovanou pro vyhledávače (SEO), která bude dobře fungovat na všech typech zařízení.

Payments Just 4 You - grafické návrhy

Postup tvorby

Definice
cílové
skupiny

a přiřazení hlavních témat

Vytvoření
wireframu

webových stránek

Cíle
a požadavky

zjištění hlavních cílů a základních požadavků webových stránek

Sběr
materiálu

k novému webu

figma

Web a vnitřní systém

Grafický návrh

grafický návrh vznikal v programech Figma a Affinity designer a publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav CSS / JS souborů

Figma
Affinity Designer.
Affinity Publisher.

Napojení na
kontrolní panel

pravidelná kontrola aktualizací, zabezpečení, funkčnosti a tvorba záloh

Vytvoření
webu

nasazení do redakčního systému a zabezpečení

Zaškolení
v CMS

zaškolení v redakčním systému

Můžete také navštívit můj blog a zkusit si pomocí grafických programů affinity sami vytvořit například vlastní vizitku.

SEO

WEB na míru

Responzivní vzhled a SEO

On-Page SEO bylo nastaveno pomocí struktury HTML, přidáním alternativních textů ke všem obrázkům, doplněním metadescriptions ke stránkám, responzivního designu všech stránek, vytvořením souboru robots.txt a vygenerováním a vložením sitemapy stránek s následným zaindexováním.

IMA účetnictví - seo
Payments Just 4 You - kontrola rychlosti
RYCHLOST

web na míru

Rychlost načítání

Rychlost webových stránek je optimalizována pomocí minifikace souborů CSS a JS, je zde také nastaveno ukládání do mezipaměti a předčítání stránek při přejetí myši na odkaz, nastavení lazyload u obrázků a optimalizace databáze. Rychlost prvního načtení je 97%.

WordPress

Webové stránky

V redakčním systému

Webové stránky jsou napojeny na kontrolní panel, kde spravuji již více než 20 webových stránek a kontroluji jejich aktualizaci, rychlost a zabezpečení.

20+
spravovaných stránek