Powered by Smartsupp

KostyART

KostyART - logo.

Zabezpečený vnitrofiremní systém

STI TECHNOLOGY

Webové stránky a vnitrofiremní systém na míru

Společnost STI technology se montáží technologií pro operátory mobilních sítí zabývá již od roku 1995. Činnost byla zahájena a postupně rozvíjena v čistě OSVČ režimu a v roce 2018 založili společnost s ručeným omezeným. Společnost spolupracuje s nadnárodními i ryze českými telekomunikačními operátory.

Dlouhodobá spolupráce

leden 2023 - současnot

Dostat firmu více do povědomí a přilákat nové uchazeče o zaměstnání. Tyto dva hlavní zájmy a cíle firmy jsem přetavil do nového webu na míru. Firma byla s výsledky natolik spokojená, že jsem měl možnost pokračovat s tvorbou pro STI technology i v případě tvorby vnitrofiremního systému pro tvorbu projektových ceníků. Zde byly hlavní cíle zjednodušení procesu schvalování a urychlení celého procesu s možností přihlášení jen pro vybrané uživatele s dvoufázovým ověřením.

Dvoufázové ověření.

Postup tvorby

Sběr
materiálů

k novému webu a vnitrofiremnímu systému

Vytvoření
wireframu

webové stránky a vnitrofiremního systému

Cíle
a požadavky

zjištění hlavních cílů webových stránek a základních požadavků pro vnitrofiremní systém

Hloubkové
rozhovory

poskytnutí potřebných informací všech cílových zaměstnanců nezbytných při práci ve vnitrofiremním systému

figma

Web a vnitřní systém

Grafický návrh

grafický návrh vznikal v programech Figma a Affinity designer a publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav CSS / JS souborů

Figma
Affinity Designer.
Affinity Publisher.

Napojení na
kontrolní panel

pravidelná kontrola aktualizací, zabezpečení, funkčnosti a tvorba záloh

Vytvoření
webu

nasazení do redakčního systému a zabezpečení

Zaškolení
v CMS

zaškolení v redakčním systému

Můžete také navštívit můj blog a zkusit si pomocí grafických programů affinity sami vytvořit například vlastní vizitku.

RYCHLOST

webová stránka

Rychlost načítání

Rychlost webových stránek je optimalizována pomocí minifikace souborů CSS a JS, je zde také nastaveno ukládání do mezipaměti, přesměrování na HTTPS přímo z domény, nastavení lazyload u obrázků a optimalizace databáze. Rychlost prvního načtení je 97%.

SECURITY HEADERS

vnitřní systém

Zabezpečení

V rámci zabezpečení vnitřního systému byly nastaveny security headers, nastavena brána firewall a přihlášení povoleno pouze pro vybrané uživatele podle ID. Přihlášení lze uskutečnit pouze s dvoufázovým ověřením každého z uživatelů. Všechny weby jsou také pravidelně kontrolovány a zálohovány.

WordPress

Web a vnitřní systém

V redakčním systému

Grafický návrh vznikl v programu affinity publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Webové stránky jsou napojeny na kontrolní panel, kde spravuji již více než 20 webových stránek a kontroluji jejich aktualizaci, rychlost a zabezpečení.

20+
spravovaných stránek