KostyART

KostyART - logo.
Přejít zpět

Datum dokončení: 30.6.2023

I s webovými stránkami se musí začít od základů

STI TECHNOLOGY

Webové stránky na míru

affinity

Web a vnitřní systém

Grafický návrh

Grafický návrh vznikl v programech affinity designer a publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Affinity Photo.
Affinity Designer.
Affinity Publisher.

Můžete také navštívit můj blog a zkusit si pomocí grafických programů affinity sami vytvořit například vlastní vizitku.

RYCHLOST

webová stránka

Rychlost načítání

Rychlost webových stránek je optimalizována pomocí minifikace souborů CSS a JS, je zde také nastaveno ukládání do mezipaměti, přesměrování na HTTPS přímo z domény, nastavení lazyload u obrázků a optimalizace databáze. Rychlost prvního načtení je 97%.

SECURITY HEADERS

vnitřní systém

Zabezpečení

V rámci zabezpečení vnitřního systému byly nastaveny security headers, nastavena brána firewall a přihlášení povoleno pouze pro vybrané uživatele podle ID. Přihlášení lze uskutečnit pouze s dvoufázovým ověřením každého z uživatelů. Všechny weby jsou také pravidelně kontrolovány a zálohovány.

WordPress

Web a vnitřní systém

V redakčním systému

Grafický návrh vznikl v programu affinity publisher s výběrem vlastní barevné palety a tvorby vlastních ikon i animací. Implementace do redakčního systému proběhla pomocí builderu a úprav souborů CSS.

Webové stránky jsou napojeny na kontrolní panel, kde spravuji již více než 20 webových stránek a kontroluji jejich aktualizaci, rychlost a zabezpečení.

20+
spravovaných stránek